Wyposażenie domków

Kuchnia

Łazienka

Telewizor

WiFi

Taras

Ogród

Kominek

Centralne ogrzewanie

Parking

Domek A

Domki Zakopane

Domki Zakopane Zima

Na parterze znajduje się salon z sofą(*) połączony z kuchnią i częścią jadalną oraz łazienka. Na piętrze są dwie sypialnie 2/3-osobowe z łazienką.

Domek B

Domek dla rodziny 4-osobowej

Domek z kominkiem Zakopane

Na parterze znajduje się salon z sofą(*) połączony z kuchnią i częścia jadalną oraz łazienka. Na piętrze jest sypialnia rodzinna 3/4-osobowa z łazienką.

Warto wiedzieć

W okolicy Domku Pod Limbą panuje cisza i spokój, jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Z ogrodu doskonale widać masyw Kopieńca, a także pasmo Gubałowskie. Do najbliższych szlaków jest niespełna 500m, zimą jest to doskonałe miejsce dla osób uprawiających sporty zimowe, gdyż w odległości 1500 metrów znajduje się kompleks narciarski Nosal wraz ze szkółkami narciarskimi, wypożyczalniami sprzętu oraz licznymi restauracjami.
Nasze domki znajdują się przy trasie linii Komunikacji Miejskiej, którą dojadą Pańśtwo do stoku pod Nosalem, Ronda Kuźnickiego (Jana Pawła II), centrum, dworca PKS/PKP, pod Gubałówkę, Sanktuarium na Krzeptówkach oraz rejon Doliny Małej Łąki. Linia kursuje codziennie od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Aubosuami przewoźników prywatnych dotrą Państwo bez przesiadek do Kuźnic, Morskiego Oka, stacji Małe Ciche czy basenów termalnych Bukovina.

NA TERENIE DOMKU PANUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU.

(*) W salonie znajduje się sofa przeznaczona do spania dla dodatkowej osoby. Domki są niezależne, połączone ze sobą jedną ścianą.

Nasz obiekt


Rabaty dla naszych Gości

Biuro Turystyczne STRAMA

Park Rozrywki RABKOLAND

Restauracja Dwór Karolówka

TAXI Jerzy Kałwa