Domki

Dlaczego Zakopane?


Zakopane to nie tylko XXI wieczny kurort. To również nie tylko stoki narciarskie, Krupówki, Gubałówka, oscypki i bacusie, z którymi dzieci tak chętnie pstrykają sobie zdjęcia. Zakopane ma historię, o której mało kto wie, a którą warto zgłębić odwiedzając ten piękny kurort.

Sam ruch „turystyczny” pojawił się wieki temu, a już na przełomie XVIII i XIX w. Zakopane przyciągało kuracjuszy. Świeże i czyste górskie powietrze, pozwalały na leczenie m.in. chorób płuc. W 1873 r. przybył na pierwszy dłuższy pobyt do Zakopanego słynny lekarz z Warszawy – dr Tytus Chałubiński, który niebawem stworzył modę na odwiedzanie Tatr przez ludzi sztuki, modę, która trwa do dziś dnia.


Dlaczego więc nie podtrzymać tradycji i nie spędzić trochę czasu w Zakopanem? Najlepiej w komfortowych domkach? Gdzie rano można usiąść na tarasie i spokojnie wypić kawę?Nasze domkiDomek A


Oferujemy Państwu komfortowy domek A, w którym:
- na parterze znajduje się salon z sofą(*) połączony z kuchnią i częścią jadalną oraz łazienka,
- na piętrze znajdują się dwie sypialnie 2/3-osobowe z łazienką.

Całości dopełnia kominek usytuowany w salonie na parterze oraz taras na którym można wypić poranną kawę.

Sprawdź cennikDomek B


Oferujemy Państwu komfortowy domek B, w którym:
- na parterze znajduje się salon z sofą(*) połączony z kuchnią i częścią jadalną oraz łazienka,
- na piętrze znajduje się sypialnia rodzinna 3/4-osobowa z łazienką.

Całości dopełnia kominek usytuowany w salonie na parterze oraz taras na którym można wypić poranną kawę.

Sprawdź cennik

Wyposażenie domków


Kuchnia

Łazienka

Telewizor

Wifi

Taras

Ogród

Kominek

Centralne ogrzewanie

Parking

Warto wiedzieć


W okolicy Domku Pod Limbą panuje cisza i spokój, jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Z ogrodu doskonale widać masyw Kopieńca, a także pasmo Gubałowskie. Do najbliższych szlaków jest niespełna 500m, zimą jest to doskonałe miejsce dla osób uprawiających sporty zimowe, gdyż w odległości 1500 metrów znajduje się kompleks narciarski Nosal wraz ze szkółkami narciarskimi, wypożyczalniami sprzętu oraz licznymi restauracjami.

Nasze domki znajdują się przy trasie linii Komunikacji Miejskiej, którą dojadą Państwo do stoku pod Nosalem, Ronda Kuźnickiego (Jana Pawła II), centrum, dworca PKS/PKP, pod Gubałówkę, Sanktuarium na Krzeptówkach oraz rejon Doliny Małej Łąki. Linia kursuje codziennie od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Autobsuami przewoźników prywatnych dotrą Państwo bez przesiadek do Kuźnic, Morskiego Oka, stacji Małe Ciche czy basenów termalnych Bukovina.

NA TERENIE DOMKU PANUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU.

(*) W salonie znajduje się sofa przeznaczona do spania dla dodatkowej osoby. Domki są niezależne, połączone ze sobą jedną ścianą.Nadszedł czas na odpoczynek!

Skontaktuj się z nami!

albo

 

Zapytaj o wolny termin


  1-os2-os2-os z balkonem3-osmini-apartamentstudio 3-osstudio PLUS
  domek Adomek B

  Rabaty dla naszych Gości


  Biuro Turystyczne STRAMA


  Park Rozrywki RABKOLAND


  Stacja narciarska Nosal


  Restauracja Dwór Karolówka